Przejdź do treści

Już 11 grudnia od godziny 12:00!
Wejście: Brama Główna na ul. 23 Lutego 20 (budynek B)

w budynkach Uniwersytetu Artystycznego im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu odbędzie się kolejna, świąteczna edycja Studenckich Targów Sztuki.

Studenckie Targi Sztuki to cykliczne wydarzenie, które daje studentom i absolwentom Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu możliwość prezentacji oraz sprzedaży swoich prac. Po raz kolejny będą Państwo mieli okazję zapoznać się z unikatowymi dziełami sztuki, wzornictwem, rzemiosłem i ręcznie robionymi gadżetami, które na pewno mogą stać się doskonałymi prezentami świątecznymi dla Waszych bliskich. 

Ponadto, tegoroczna odsłona Targów przybiera zupełnie inną, nową formułę. Do dyspozycji odbiorców zostanie udostępniona Platforma Internetowa Studenckich Targów Sztuki, która będzie mieć charakter katalogowy i niekomercyjny. Ma służyć jako przedsmak tego, co będzie można zobaczyć w grudniu, stacjonarnie na terenie UAP’u.

studenckietargisztuki.uap.edu.pl

Wszystkie osoby chcące uczestniczyć w XII Studenckich Targach Sztuki zobowiązane są do przestrzegania zasad reżimu sanitarnego.

UWAGA:

W związku z obowiązującymi od 1 grudnia nowymi zasadami dotyczącymi limitów osób przebywających razem na jednej przestrzeni zamkniętej informujemy, że:
– osoby, które dobrowolnie okażą certyfikat covidovy będą mogły wejść na teren targów bez oczekiwania/bez kolejki (zgodnie z regułą, że osoby w pełni zaszczepione nie są wliczane do limitu osób)
– osoby, które nie posiadają albo nie zdecydują się na okazanie dokumentu potwierdzającego pełne zaszczepienie, będą mogły wejść na teren targów, ale tylko w momencie utrzymania limitu osób przewidzianym w obowiązujących w Polsce przepisach

Wszyscy goście zobowiązani są oczywiście do zasłaniania ust i nosa maseczką oraz dezynfekcję dłoni.


Teren objęty Targami Sztuki zostanie wyposażony w niezbędne środki do zachowania ostrożności: dozowniki z płynem do dezynfekcji, rękawiczki jednorazowe, maseczki higieniczne

  • Autor: Agata Tratwal
  • Opublikowano: 09.12.2021, 08:06
  • Ostatnia edycja: 03.01.2023, 19:59